ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

Karadal Akademi Eğitim Kurumları

Ölçme ve Değerlendirme

Karadal Akademi'de her öğrenci değerlidir.

Ölçme ve değerlendirme çalışmaları, rehber öğretmenler ve bilgi işlem çalışanları ile birlikte yürütülür. Uygulanan sınavların ardından öğrencilerin genel başarısı ve ders başarısı hakkında bilgi edinmek, konu eksiklerini saptamak amacıyla sınav sonuç karneleri büyük bir titizlikle incelenir. İstatistiki analizler yapılır. Ek çalışmaların yapılması amacıyla, ders öğretmenleri, danışman öğretmenler sınıf ve öğrenci durumları hakkında bilgilendirilir, önerilerde bulunulur.

İstatistik-1

İstatistik-1 tablosunda yıllar geçtikçe öğrencilerimizde başarıları sıralanmıştır. Her geçen yıl kazanmış olduğumuz tecrübelerden yola çıkarak öğrencilerimiz daha başarılı olmasını sağlıyoruz.

Başarı tesadüf değildir.

Gökada Eğitim Kurumları olarak, başarıya inanıyoruz. Öğrencilerimiz için sürekli çalışıyoruz. Hiç bir ayrıntıyı atlamadan daha başarılı nasıl olunur gösteriyoruz. Öğrencilerimizdeki potansiyeli önce keşfediyor sonra açığa çıkartıyoruz. Mevcut olan başarılarını yükseltiyoruz daha planlı ve programlı çalışmaları için planlar yapıyoruz. Her öğrenci başarır. Onların içinde istek uyandıyoruz ve hedeflerine ulaşana kadar yanlarında destek veriyoruz.

İstatistik-2

İstatistik-2 tablosunda öğrencilerin 1 eğitim dönemi boyunca başarılarının grafiği %'lik olarak verilmiştir. Değerler tüm öğrencilerimiziz ortalaması alınarak oluşturulmuştur.